We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Contact

Vestigingsdirectie:

De heer N.W Kooijman, vestigingsdirecteur   

n.w.kooijman@calvijn.nl

De heer E.W Westdijk, onderwijsteamleider bovenbouw

e.w.westdijk@calvijn.nl

Mevrouw P. Verhoef, onderwijsteamleider onderbouw

p.verhoef@calvijn.nl


Studiecoördinatoren:

Leerjaar 1: mevrouw J. Doolaard 

j.doolaard@calvijn.nl

Leerjaar 2: de heer P. van der Sluijs

p.van.der.sluijs@calvijn.nl

Leerjaar 3: de heer N.C. de Koning en mevrouw J.L. Venema

n.c.de.koning@calvijn.nl

j.l.venema@calvijn.nl

Leerjaar 4: de heer G. Schoenmaker

g.schoenmaker@calvijn.nl


Het ondersteuningsteam:

Mevrouw R.M. Struik, zorgcoördinator en counselor

r.struik@calvijn.nl

Mevrouw C.G Zuidgeest, schoolmaatschappelijk werker

c.g.zuidgeest@calvijn.nl

De heer Th.van Muijen, schoolverpleegkundige van het CJG

Mevrouw I. Boschveld, leerplichtambtenaar van de gemeente Rotterdam 



Tel: 010-4195772

Email: zuidermavo@calvijn.nl


Kom je langs?

Zuidermavo

  • Fichtestraat 3
  • 3076 RA Rotterdam


Maandag t/m vrijdag 7.00 tot 16.30 uur

Routebeschrijving