We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Open dag 31 januari 16:00-20:00

Kom naar onze open dag op 31 januari van 16:00-20:00!

Op vrijdag 31 januari 2020 zetten wij van 16.00 uur tot 20.00 uur de deuren van onze school voor je open.

Je kunt docenten ontmoeten en vragen stellen aan onze leerlingen. Natuurlijk zijn er allerlei activiteiten: leef je bijvoorbeeld uit in de gymzaal, doe een scheikundeproef, doe mee aan het talenspel en laat je verrassen. Tot dan!